Keratin Silk Infusion, 177 ml
Keratin Silk Infusion, 177 ml
€41,85
€20,95
CHI Keratin Silk Infusion 177 ml van Farouk Systems. CHI Keratin Silk Infusion met keratine verrijkt, CHI Keratin Silk Infusion voordelig verkrijgbaar online.
Artikelcode : CHI0216
Voor 23:30 besteld = Vandaag Verstuurd*
Afrekenen in een veilige omgeving
Klantendienst via WhatsApp: +31 33 258 43 43
- Productomschrijving
- Geschikt voor droog, beschadigd, pluizig en futloos haar.
- Verrijkt met keratine
- Versterkt het haar
- Maakt het flexibeler en verbetert elasticiteit
- Beschermt het haar tegen hitte van stylingstools
- Laat het haar gezond aanvoelen
- Geeft het haar een prachtige glans
- Breng een klein hoeveelheid CHI Keratin Silk Infusion aan in de handpalmen en verdeel dit over het haar.
- Let op! Richt hierbij vooral op de punten van het haar
- De Silk Infusion hoeft niet uitgespoeld te worden.
- Reviews
CHI Keratin Silk Infusion, 177 ml
De CHI Keratin Silk Infusion is een perfecte leave-in treatment voor droog, beschadigd, pluizig of futloos haar. De treatment zorgt ervoor dat het haar herstelt en blaast het haar nieuw leven in. CHI Keratin Silk Infusion is verrijkt met keratine wat het haar eigen aanvult en het haar versterkt. Het haar wordt gehydrateerd en zal gezond aanvoelen met een prachtige glans.
De unieke samenstelling van de ingrediënten verbetert de elasticiteit van het haar, waardoor het flexibeler wordt. De Silk Infusion beschermt het haar tegen de hitte van van stylingstools en tegen schadelijke invloeden van buitenaf.
CHI Keratin Silk Infusion:
Gebruik:
CHI Keratin Silk Infusion is verkrijgbaar in een 59 ml en 177 ml verpakking.
100% Originele Producten
Alle CHI producten die wij leveren zijn 100% origineel. Helaas zijn er veel tools/producten in de omloop die namaak zijn. Alle CHI producten die bij kapperssolden.be worden verkocht komen rechtstreeks van Farouk Systems.

